alt

Yeni dönem için kayıttayız.

Yenilenen hizmet anlayışı ile...
alt

Branş Derslerimiz.

Ana program, etkinliklerle zenginleştirilerek uygulanmaktadır.
alt

Her Çocuk Bir Dünya

.
alt

Yaz Okulu Kayıtlarımız Devam Ediyor.

.

Etkinlikler »» SEVGİLİ VELİLERİMİZ

Sevgili Velilerimiz,

Özel Deha Akademi Anaokulu olarak sizlere ve sevgili öğrencilerimize sağlıklı, neşe dolu ve eğitici bir yıl diliyoruz. Mezun öğrencilerimize de ilköğretim yaşantılarında başarılar diliyoruz.

Çocuklarımızın anaokulunda evden uzak geçirdikleri yıllar onlar için hem bir maceradır hem de ilerideki okul yaşantılarındaki başarıları için çok önemlidir. Çocuklar okullara farklı geçmişler, deneyimler ve gelişim özellikleriyle gelirler. Fakat hepsi gelişimsel özelliklerine göre hazırlanmış ve onları eğlendirecek  aktivite ve oyunlar sayesinde öğrenirler. Ayrıca yeni öğrendikleri şeyleri geçmiş deneyimleri ile ilişkilendirerek bilgilerini arttırırlar. Çocuklarımızın okul yaşantısıyla bu ilk etkileşimlerinin önemini bildiğimizden programımız onların sosyal ve duygusal gelişimini sağlayıcı, dil gelişimi konusunda onlara ilham verici, bedensel ve zihinsel gelişimlerini arttırıcı yönde şekillendirilmiştir. Uyguladığımız eğitim programları eklenen branş etkinllikleri ile zenginleştirilmiştir.

Özel Deha Akademi Anaokulu olarak ilk yıllarının öneminin farkında olduğumuzu ifade etmek ve bize olan güveniniz için teşekkür etmek isteriz. Her zaman iletişim ve işbirliği içinde olmayı umuyoruz.

      “Öğrenmeye ihtiyacım olan her şeyi anaokulunda öğrendim… Anaokulunda çocuklar ruhen güvenli, kaynaklar açısından sınırsız, ve öğrenmeye aşırı heveslidirler.”R.Fulghum


Tarih: 15.09.2012Diğer Etkinlikler


SATRANÇTA ÜSTÜN BAŞARI
SATRANÇTA ÜSTÜN BAŞARI
TÜRKİYE'DE BİR İLK
Öğrenmeyi sevmeyi, yolun başındayken öğrenmek için Özel Deha Akademi Anaokulu
MUTFAK ETKİNLİĞİMİZ