alt

Yeni dönem için kayıttayız.

Yenilenen hizmet anlayışı ile...
alt

Branş Derslerimiz.

Ana program, etkinliklerle zenginleştirilerek uygulanmaktadır.
alt

Her Çocuk Bir Dünya

.
alt

Yaz Okulu Kayıtlarımız Devam Ediyor.

.

Ziyaretçi Defteri

Mesaj eklemek için Mesaj Ekle butonuna tıklayınız.Mesaj Ekle    

selma korkut 10.03.2016
Dehanin çok özel olduğuna inaniyorum ,9 aydir aşçılığini yaptiğım ,okulun başarilarınin devamini diliyorum bütün ögretmwnlerinin gat görevlilerinin mesai arkadaslarimin hepsinin rabbim yolunu açık etsin .hepinizi çok seviyorum

Metin polat 17.11.2015
Güzide okulumuzun başarılarının devamını dilerim. Avukat Metin Polat www.metinpolat.av.tr

Turan Baloğlu30.10.2015
Yeğenimin gittiği okuldu. Çok başarılı bir eğitim sisteminiz var. Öğretmenlerin verdiği eğitimin kalitesi tartışılamaz. Tebrik ederim.

emrah utgra14.04.2015
okul sıraları en güzel anılarımın yazıldığı yer Başarılarınızın devanımı dilerim ne mutlu okuyan bilen insanlara

AYŞEGÜL29.09.2013
Çocuklara müzikli sihirbazlı eğlence yaşattınız,teşekkürler..

demet danisman07.01.2013
Mahmutun bu yil deha da 3 yili cok severek okuluna gidiyor.ogretmenlerini ve arkadaslarini cok seviyor ,okulunda mutlu olmasi benide mutlu ediyor.ilgilerinden dolayi deha calisanlarina cok tesekkur ediyoruz.

Yeliz Ayhan Akınalan24.11.2012
Bu yıl 2.yılımızı paylaşıyoruz Deha kreşte. Kreş denilince aklıma gitmek istemeyen ağlayan çocuklar gelirdi hep bana anlatılanlar öyleydi biz başladığımızda kreşe Eymen 2.5 yaşındaydı ve yarım gün başlamıştık uyanır uyanmaz kreşe gitmek için babasına işe giderken beni sen götür geç kalıyorum diye kapının önünde evi telaşa verirdi bu yıl da farklı değil tabi ki :)) oğlumuzu bırakırken içimiz huzur dolu gerçekten donanımlı büyüyorlar Güven hocam başta olmak üzere (Gamze öğretmenim yerin çok başka)Çiğdem ablamız iyi ki varsın ve Osman abimiz ve tüm branş öğretmenlerimiz yemekten muhasebeye muhasebeden temizliğe tüm ekibin emeğine sağlık yüreğinize sağlık herşey için teşekkürler iyi ki sizi tanıdık .....

Şeniz -Mesut Tutucu08.11.2012
kızımızın güvenilir ellerde güvenle büyümesi eğitilmesi bizi çok mutlu ediyor.kızımıza kattıklarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler.nice başarılı öğrenciler yetiştirmeniz dileğiyle...bu arada siteyi çok beğendiğimizi söylemek isteriz .

Sevgi - Mustafa09.10.2012
Farkınızı şimdi daha iyi anlıyoruz. Bu yıl yaşadığımız ekonomik sorunlardan dolayı çocuğumuzu farklı bir kreşe göndermek zorunda kaldık. Yaklaşık bir ay oldu ama başta Güven bey ve eşinin samimi ve profesyonel yaklaşımlarını, okulunuzdaki düzen ve disiplini, Çiğdem hanımın sıcaklığını ve öğretmenlerimizin ilgisini fazlasıyla arar olduk. Sizinle olan veliler ve öğrenciler inanın çok şanslı. Emeğiniz için teşekkürler Deha ailesi.

R Haltaş09.03.2012
3 ay oldu oğlumu bu anaokula kayıt ettireli. Doğru bir karar almışız. Herşeyi profesyonelce yapıyorlar. Nur ve Sevgi öğretmenlerini ayrı ayrı çok seviyor oğlum. Öğretmenler dışındaki tüm personel de işlerini layıkıyla yapıyor. Rehberlik servisleri de çok başarılı. Bir sorununuz olduğunda bıkmadan sizi dinleyip yol gösteriyorlar. Herşeyden çok memnunuz.

dilek polat25.01.2012
Mesaj yazınız..Saygıdeğer deha çalışanlarına ve başta değerli idarecimiz güven hoca ile güleryüzlü öğretmenimiz Aylin Hanıma çok teşekkür ediyorum.İki senedir oğlumu sizin kreşinize gönderiyorum.ve oğlum greçekten 2 yılda çok yol katetti özellikle de özgüven konusunda tamamen başka bir çocuk oldu.Bugün sitenizdeki venüs sınıfı aylık bültenini de inceledim ve gerçekten bayıldım ve bir kez daha sizleri takdir ettim. GERÇEKTEN İYİ Kİ SİZLERLE TANIŞTIM VE İYİKİ VARSINIZ saygılarımla dilek polat

İREM MELİS ASLAN11.01.2012
Merhabalar, benim 4 yaşında olan erkek kardeşim dönem başında DEHA Ailesine katıldı. Evimizin en küçüğü olmasından dolayı biz kreş arayışında bir hayli hassastık. Bir kreşe gidersiniz ve siz ilk fiziksel ortamın büyüsüne kapılırsınız ya da aksine ortamı beğenmeyip ayrıntılara bile girmeden oradan çıkmak istersiniz. DEHA hem fiziksel ortam ve hem de eğitmenleri ile bizi içine alan bir kurum oldu.En önemlisi ise prensimizin gelişim dönemlerini sağlıklı bir şekilde atlatabilmesinde etkin olabilecek uzman kişilerin olmasıydı. DEHA ÖZEL ANAOKULU iyi ki varsınız. NİCE DEHALAR YETİŞTİRMENİZ DİLEĞİYLE... ;) (;

Bedriye Özlem ARIKAN11.11.2011
Geçen sene kendimce belirlediğim prensipler çerçevesinde birçok Anaokulu gezdim, lakin bunu samimiyetimle belirtmek istiyorum ki ; temizlikte hassasiyetiniz, eğitimde disiplin, hijyenik ortam, programlarınızın kalitesi, eğitmenlerde seçici olmanız, çocukların hem zihinsel hem de sosyal gelişiminde gösterdiğiniz gayret, 3 yaşından itibaren çocuklarda yabancı dil eğitimine verdiğiniz önem ve sizlerin gösterdiği sıcak bir Aile ortamı benim sizinle eğitime halen devam etmemin sebepleri arasından sadece birkaç tanesi (c: *** TEŞEKKÜRLER, DEHA ÖZEL ANAOKULU YÖNETİCİLERİ ve EĞİTMENLERİ *** *** İyilerle daima daha iyi olmak üzere, daha iyi olmanız dileklerimle... ***

Bünyamin Demir22.10.2011
Eğitime katkınızdan ve yeni web sitenizden yaptığınız veli bilgilendirme bölümü için teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Canan Kayapınar12.10.2011
Yeni siteniz Deha'ya yakışır olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim...

Meral Akpınar16.09.2011
Merhaba, yrni web siteniz çok güzel olmuş. Hayırlı olsun...

Bilal Sunğur16.09.2011
Gayet güzel bir kreş, çocuğumu güvenerek gönderiyorum, personel çok güleryüzlü...

Meral Taner13.09.2011
Merhaba! Ben cocuk bakici, Finlandiya'dan. Burada kreste calisiyorum. Onun icin kresinize tanistirmaya istedim. Siteleriniz cok iyiler. Neler ve nasil calisiyorsunuz, simdi okulmadan sonra anliyorum. Tesekkür ederim! Kolay gelsin!

Bekir Yıldız13.09.2011
Çok güzel bir kreş, çocuğum da bu kreşte, çocuğumu güvenerek gönderiyorum.

Ayşe Yılmaz12.09.2011
Ben Adem yazı benim kızım gül sizin okula göndermeye başladıkdan sonsa ben ve annesi çok değişiklik ler gördük ve bu değişiklik den çok mutluyuz benim kızım gül şimdi 4 yaş 2 aylık ve ben kreşe kızımı vermekte geç kalmışım keşke 2 buçuk 2 yaşında gönderseydim neyse önemli olan sizin gibi bilinçli bir kreş bulduğumuz için çok mutluyuz başarılarınızın devamına iyi ki DEHA KREŞ AİLESİ varsınız. Sizlere teşekkür ederiz Adem Yazı aylesinden.

Fatmagül Yılmaz08.09.2011
slm iyiki varsınız ve iyiki sizleri tanıdım ben diger okullarıda denedim ama benim çocugumu bu kadar mutlu ve sakin hiç bir okulda görmedim herkes ama herkes buraya yollasın egitim sevgi herşey burada çok teşekkürler

Kemal Kandal05.09.2011
tercih edilecek bir kreş varsa oda Deha Kreş'dir benim çocuğum ve ben çok mem nunuz doğru adresde olduğum kesin.kurucularından Güven Bahar'ave kendi dallarında uzman olan öğretmen lerdende teşekkür ederim aylece.